10187. 282. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Veszprémi Endre (1925-): Határőr járőrlovasokkal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván