Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 223
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1460540
282
34000
Ajtai Tamás (1952-): Tekintélyes örökség 3. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm
1458722
10001
282
Antal Irén (1903-1999): Madarak, napraforgók. Akvarell-szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
1428592
10002
282
40000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Vegyes technika, karton, jelzett, 87×120 cm
1437079
10003
282
Ámos jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, 30×42 cm
1460440
10004
282
Bajor Ágost (1892-1958): Il castello, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 22,5×16 cm 1294425
10005
282
Balogh Ervin (1925-): Csend. Olaj, farost, jelzett, keretben 50×70 cm
1436750
10006
282
Balogh Károly (?-?): Kaszálás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×16 cm
1454379
10007
282
Barcsay jelzéssel: Anatómia. Ceruza, papír, 42×44 cm 1460467
10008
282
Bauer jelzéssel: Budapesti látképek, 3 db, színezett rézkarc, papír, jelzettek, 7,5×11 cm 1457773
10009
282
Bánfi jelzéssel: Vitorlás verseny. Olaj, karton, keretben, 24×34 cm 1457781
10010
282
3400
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Tihanynál. Olaj, karton, keretben, 33×43 cm 1321921
10011
282
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF