Dr. Vuk Mihály, Dr Sándor Zoltán: Élelmiszerchemia. Bp, 1934, Németh József Műszak könyvkereskedése. Kiadói szakadozott gerincű papírborítóval. A szerzők által dedikált!
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. Gymansiumok és reáliskolák felsőbb osztályai-, erdészeti és gazdászati intézetek-, gyógyszerészek- és orvosnövendékek-, valamint magántanulók- és a művelt közönség számára. Dr. O. W. Thomé után írta Paszlavszky József. Bp., 1875, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Korabeli kopottas félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, számos ...
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva. Jó állapotban.
Dr. vitéz Tátrallyay (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyászat. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Kiadói kopottas egészvászon kötés, fekete-fehér szövegközti ábrákkal.
Dr. Künkel Fritz: A közösség a közösséglélektan alapfogalmai. Fordította Dr. Vető Lajos. Bp.. 1940, Scholtz Testvérek Kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.
Dr. marosi Máday István: Individuálpszichológia. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói kissé foltos papírkötés, a borítója részben elvált a könyvtesttől, a könyvtest ketté vált.
Fr. Berger: Von Biene, honig und Machs und ihrer kulturhistorischen und medizinischen Bedeutung. Zürich, 1916, Art. Institut Orell Füssli. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, és a hátsó borító elvált a könyvtesttől, a gerince szakadt, hiányos, felvágatlan lapokkal.
Dr. Kurt Floericke: Wisent und Elch. Stuttgart, 1930, Kosmos. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült fűzéssel, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, német nyelven. / Linen-binding, the binding is little bit damaged, in german language.
Háztartási, ipari és kozmetikai vegyipari cikkek gyártása és receptúrája. Összeállította: várkonyi Klein József. Bp., é.n, Breitner Károly Könyvnyomdája. Kiadói kissé szakadt papírkötés.
Dr. Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., é.n., Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.