Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1396143
10500
283
Ex libris - small-graphics
Andruskó Károly (1915-2008): A kikötőben, linó, papír, jelzett a dúcon, 9x6 cm.
1467013
10501
283
Ex libris - small-graphics
Andruskó Károly (1915-2008): Különféle ex libris, összesen 43 db. Fa és linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 3×2- 9x6 cm. 1439696
10502
283
Ex libris - small-graphics
Bardócz Lajos (1936- ): Ex libris Kántor Lajos, rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm
1396197
10503
283
Ex libris - small-graphics
Christian W. Bauditz(1936-?): Vagn Clemmensen ex libris. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 10x10 cm
1467060
10504
283
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Szalay József, heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton, 11×10 cm. 1468875
10505
283
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Küzdelem. Klisé, papír, jelzés a klisén, 13x8 cm 1380112
10506
283
Ex libris - small-graphics
Benedyktowicz Janusz (1918-2001): Ex libris. Rézkarc. Jelzett a dúcon. / Polish bookplate. Engraving, signed on the print. 10x13 cm
1396217
10507
283
Ex libris - small-graphics
Clarence Bergquist (?-?): Fa bódéval, klisé, papír, 12x8 cm.
1396238
10508
283
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982) : Ex libris, fametszet, papír, jelzett, 11x7cm
1419316
10509
283
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982) Újévi üdvözlet, fametszet, papír, jelzett 9.5×5.5 cm
1414694
10510
283
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982) Újévi üdvözlet, fametszet, papír, jelzett egyeik ceruzával, másik a dúcon 12x15 cm
1453164
10511
283
Ex libris - small-graphics
Dries Boskamp: ex libris. Fametszet, papír, jelzett. / Wood-cut. Signed. 14x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF