1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Csizmadia Andor: A magyar közigazgatás fejlődése a XVIII. századtól a tanácsrendszer létrejöttéig. Bp., 1976, Akadémiai. Vászonkötésben, jó állapotban.