2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Huber Alfonz: Ausztria története. Átdolg. Baróti Lajos. Átnézte Pauler Gyula. II-III. köt. Bp. 1901. MTA. Korabeli aranyozott félvászonkötésben. A harmadik kötet címlapja, illetve első néhány lapja sérült.