Mitológiai enciklopédia I-II. Szerk.: Sz. A. Tokarev. Budapest, 1988,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/283/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~33/Mitologiai-enciklopedia-I-II-Szerk-Sz-A-Tokarev-Budapest-1988-Gondolat-Kiadoi-egeszvas~II1433876
1433876
13928
283
Books: History
Beschreibung: Mitológiai enciklopédia I-II. Szerk.: Sz. A. Tokarev. Budapest, 1988, Gondolat. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
: moldován_péter