1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Szécsi Ferenc: Ami a történelemből kimaradt. Bp., é.n, "Élet" Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötésben.