Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 80

R. Neugebauer und J. Orendi: Jandbuch der orientalischen Teppichkunde. Leipzig, 1922, Verlag von Karl W. Hiersemann. Félvászon kötés, sok körbevágott, sérült lappal / half linen binding, with faults
13190.

Rufpreis:
5 000 HUF
Lukisan-Lukisan Koleksi Ir. Dr. Sukarno Presiden Republik Indonesia I-II. / Festmények az Indonéz Köztársaság elnökének, Dr. Sukarnonak gyűjteményéből. I-II. Peking, 1957, The Peoples Fine Arts Publishing House. Kiadói műbőr borító szakadozott kiadói papírborítóban, karton dobozban. 33x42 cm. Indonéz, kínai, angol, és orosz nyelven. A független Indonéz Köztársaság első elnökének Dr. Sukarnonak (1901-1970) a gyűjteményéből származó festményekről kiadott nagyméretű, színes képeket tartalmazó, két kötetes könyv. Kissé kopott egészvászon kötésben. / Paintings from the Collection of Dr. Sukarno President of The Republic of Indonesia. I-II. Beijing, 1957, The Peoples Fine Arts Publishing House. Hardcover. In Indonesian, Chinese, English, and Russian language.
13191.

Lukisan-Lukisan Koleksi Ir. Dr. Sukarno Presiden Republik Indonesia I-II. / Festmények az Indonéz Köztársaság elnökének, Dr. Sukarnonak gyűjteményéből. I-II. Peking, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Kiadói műbőr borító szakadozott kiadói papírborítóban, karton dobozban. 33x42 cm. Indonéz, kínai, angol, és orosz nyelven. A független Indonéz Köztársaság első elnökének Dr. Sukarnonak (1901-1970) a gyűjteményéből származó festményekről kiadott nagyméretű, színes képeket tartalmazó, két kötetes könyv. Kissé kopott egészvászon kötésben. / Paintings from the Collection of Dr. Sukarno President of The Republic of Indonesia. I-II. Beijing, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Hardcover. In Indonesian, Chinese, English, and Russian language.

Rufpreis:
8 000 HUF
13192.

Rufpreis:
8 000 HUF
Albert Kapr: Könyvtervezés, könyvművészet. Fordította Beck Péter. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kiadói kartontokban. Jó állapotban.
13193.

Rufpreis:
3 000 HUF
13194.

Rufpreis:
3 000 HUF
13195.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Werner Sobotka, Horst Stasny: Zeit-zeugen Fotografie in Österreich seit (1945). Baden, 2011, Edition Lammerhuber. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Hardbeck, in German language.
13196.

Rufpreis:
4 000 HUF
Millers clock and barometers buyers guide. Óra és barométer katalógus árakkal. London, 1997. Reed
13197.

Miller's clock and barometers buyer's guide. Óra és barométer katalógus árakkal. London, 1997. Reed

Rufpreis:
3 000 HUF
Moon Shin Retrospektiv 1940-1991. Bp., 1991, BTM. Kiadói papírkötés, magyar, angol és francia nyelven.
13198.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sturcz János: Tóth Ernő. Fordította Dr. Szilágyi Zsolt. 2009, Galléria 13. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. A művész által aláírt.
13199.

Sturcz János: Tóth Ernő. Fordította Dr. Szilágyi Zsolt. 2009, Galléria '13. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. A művész által aláírt.

Rufpreis:
2 000 HUF
Barbara Sternthal: Klimt Book. The birth of modernism. Bécs, 2012, Bohmann. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, angol nyelven. / Paperbinding, in english language.
13200.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dalibor Kusák, Jiri Burian, Eva Krizanová, Ivan Muchka: Hrady zámky v. Ceskoslovensku. Prága, 1990, Panorama. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, cseh nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
13201.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF