Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

13635.

Rufpreis:
6 000 HUF
Ludwig Wittgenstein: Logikai-filozófiai értekezés. (Tractatus logico-philosophicus.) Bertrand Russell bevezetésével. Fordította Márkus György. Bp., 1963, Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
13636.

Rufpreis:
4 000 HUF
13637.

Rufpreis:
3 000 HUF
13638.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy, Anton: Kleine ungarische sprachlehre für den Schul-, und Privatgebrauch. Heidelberg, 1917, Julius Groos. Negyedik, javított kiadás. Kiadói kissé sérült gerincű kartonált papírkötés, német nyelven. /  Paperbinding, with damaged spine, in german language.
13639.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyart A Magyarnak. Magyar Regények sorozat 27 kötete (Pekár Gyula: Attila I-II, Somogyvári Gyula: És mégis élünk I-II, Csathó Kálmán: Maskara, Petőfi Társaság Antológiája, Székely Tibor: Bolgár Miklós ifjúsága I-II., Székely Tibor: És ne vigy minket a kísértésbe..., Harsányi Zsolt: Tündérkirálynő, Terescsényi György: Aranyhomok, Kosáryné Réz Lola: Lelkek és arcok, Bókay János: Julika a fiúk barátja, Dénes Gizella: Asszonyok a hegyek között, Babay József: Menekülj a szerelemhez!, Babay József: Rózsafabot, Bónyi Adorján: Úri Világ, Bókay János: Megvédtem egy asszonyt, Gosztonyi Ádám: Miss aranyásó, Bibó Lajos: A búzát azért leíratják, Pekár Gyula: A talizmán, Sz. Szabó Mária: Emberé a munka I-II, Terescsényi György: Merre van napkelet I-II, Gulácsy Irén: Förgeteg, Zsigray Julianna: Kristálymuzsika.) Bp., 1933-1937, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kötetenként változó, többnyire jó állapotban.
13640.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Finx, Erasmus: Die Krone oder Völlige Ausführung Seel-labender Ruhstunden. Lipcse, 1680, Caspar Lunitzius. Hozzákötve: Kurtzer Anhang Vier neuer Ruh-Stunden (1680). 3 db metszettel. Díszes, kapcsos bőrkötésben, kissé megviselt állapotban.
13641.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
18
Bibó István válogatott tanulmányok I-III. Bp., 1986, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
13642.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hajnóczy Péter: A fűtő. M. A halál kilovagolt Perzsiából. Jézus mennyasszonya. Hátrahagyott írások. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13643.

Rufpreis:
2 000 HUF
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült kötéssel.
13644.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kassák Lajos: Khalabresz csodálatos pupja. Bp., 1918, Táltos. Első kiadás. Rossz állapotban, kötés nélkül, a könyvtest a 80/81. oldalon szétvált, foltos.
13645.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pilinszky János: Beszélgetések Sheryl Suttonnal. Egy párbeszéd regénye. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13646.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF