Vegyes magyar és külföldi fémpénz, replika tétel: 1851B 2kr Cu + 1861B 4kr Cu + Ausztria ~1800. Bécsi számláló bárca + 1861A 4kr + Olaszország 1808M 20L "I. Napóleon" aranyozott fém replika "COPY" jelzéssel / metal replica with "COPY" mark + 2db hamis római dénár T:vegyes
4db-os vegyes sérült, rossz tartású magyar és külföldi ezüstpénz, közte 1929. 2P Ag "Madonna"; Románia 1946. 100.000L Ag T:3,3- durva ph. 4pcs of various silver coins in bad condition, including Hungary 1929. 2 Pengő Ag "Madonna"; Romania 1946. 100.000 Lei Ag C:F,VG severe edge error
5db-os vegyes sérült, rossz tartású külföldi ezüstpénz, közte Német Államok / Bajorország 1765. 3kr Ag "III. Miksa"; Orosz Birodalom 1913. 10k Ag T:2-,3,3- 5pcs of various silver coins in bad condition, including German States / Bavaria 1765. 3 Kreuzer Ag "Maximilian III"; Russian Empire 1913. 10 Kopeks Ag C:VF,F,VG
~90db-os vegyes, nagyrészt külföldi fémpénz tétel, közte Német Államok / Poroszország 1914A 3M Ag "II. Vilmos", Nagy-Britannia 1951. 1Fl Cu-Ni "VI. György" T:vegyes