1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF
10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme, 1938. "Felvidéki Emlékérem", 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére", 1941. "Délvidéki Emlékérem" T:vegyes oxidáció
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20 és 25 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban (4xklf) három szalagsávval T:2
~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg adományozói okirat és néhány hozzájuk tartozó igazolványból álló tétel, közte "Szolgálati Érdemérem" 10-20-25 év után, "Haza Szolgálatért Érdemérem" arany fokozata T:II
~1970-1980. Kisebb fémdoboznyi Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott sapkajelvény: "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" és "KTP" haditorna jelvények T:2
1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalag nélkül nem saját tokban T:2 Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 1st Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration without ribbon in not original case C:XF NMK 797.