Dr. Kovács Dániel: Schola Patakina. A sárospataki kollégium századaiból 1531-1981. Miskolc, 1981, Minitatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal. Számozott (500/50) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Vegyes minikönyv tétel, 2 db:
Matteao Bandello: Romeo és Júlia. Fordította Barna Imre. Bp.,1978, Európa Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, illusztrációkkal. Készült 3150 példányban.
Guy de Maupassant: Héraclius Gloss Doktor. Fordította Pór Judit. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp.,1974, Európa. Kiadói egészvászon kötés, illusztrációkkal. Készült 2000 példányban.
Himnusz- Szózat.:
Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, 20 nyelven. Jó állapotban.
Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, 23 nyelven. Jó állapotban.
Kiszely Gyula: A bányászat és kohászat ipari műemlékei. Miskolc, 1983, Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáz termelő Vállalat. Kiadói műbőr kötésben, fém plakettel. Számozott (300/65) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Habis László, Miskolczi László, Roth Ferenc: VII. fogathajtó világbajnokság, Szilvásvárad. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, porcelán plakettel, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Számozott (700/50) példány, fekete számozással.
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Budapest, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Számozott példány. (100/85.) Kiadói kartonált kötés, műanyag tokban, jó állapotban.
Lázár Gyula: Különös tárgyak múzeuma. Tudományos fantasztikus történetek. Budapest, 1983, Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, a szerző grafikáival illusztrálva. 365. számozott példány, 201-1000-ig, fekete számozással. A szerző által aláírt példány.