2 000 HUF
Dr. Kovács Dániel: Schola Patakina. A sárospataki kollégium századaiból 1531-1981. Miskolc, 1981, Minitatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal. Számozott (500/50) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.