Szenteleky Kornél irodalmi levelei 1927-1933. S. a. r.: Bisztray Gyula - Csuka Zoltán. Zombor - Budapest, 1943, Szenteleky Társaság. A Szenteleky Társaság ex librisével. Vászonkötésben, jó állapotban.
Rába György: Babits Mihály költészete 1903-1920. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Szekszárd, 2004, Babits Kiadó. Az 1929. évi kiadás (Bp., Országos Testnevelési Tanács) reprintje! Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Nagy Károly: Háromnegyed évszázad a zene szolgálatában. Bakonyi Béla abaújszántói zenetanár életútja és munkássága. Abaújszántó - Miskolc - Ózd, 1996, Pedagógusok Szakszervezete Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Alapszervezeteinek Szövetsége. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
Szenteleky Kornél - Kornel Senteleki. Szerk.: Ačanski, Radivoj et al. h. n., 1976, Forum. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban. + Szenteleky Kornél: Isola bella. Újvidék, é. n., Délvidéki Magyar Közművelődési Szövetség. Kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.