Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 396

13981.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hartyányi István: Névmutató Szabó Dezső munkáihoz. Bp., 2003, Szenci Molnár Társaság. Papírkötésben, jó állapotban.
13982.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gombos Károly: Aszkéták, dervisek, imaszőnyegek. Old Oriental Prayer Rugs. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13983.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bökönyi Sándor: A Przewalski-ló. Bp., 2006, Archeolingua. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13984.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Szenteleky Kornél irodalmi levelei 1927-1933. S. a. r.: Bisztray Gyula - Csuka Zoltán. Zombor - Budapest, 1943, Szenteleky Társaság. A Szenteleky Társaság ex librisével. Vászonkötésben, jó állapotban.
13985.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rába György: Babits Mihály költészete 1903-1920. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13986.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Szekszárd, 2004, Babits Kiadó. Az 1929. évi kiadás (Bp., Országos Testnevelési Tanács) reprintje! Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13987.

Rufpreis:
4 000 HUF
Nagy Károly: Háromnegyed évszázad a zene szolgálatában. Bakonyi Béla abaújszántói zenetanár életútja és munkássága. Abaújszántó - Miskolc - Ózd, 1996, Pedagógusok Szakszervezete Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Alapszervezeteinek Szövetsége. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
13988.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gombos Gyula: Szabó Dezső. München, 1966, Molnár József (Auróra Könyvek). Kicsi kopott papírkötésben, jó állapotban.
13989.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Szenteleky Kornél - Kornel Senteleki. Szerk.: Ačanski, Radivoj et al. h. n., 1976, Forum. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban. + Szenteleky Kornél: Isola bella. Újvidék, é. n., Délvidéki Magyar Közművelődési Szövetség. Kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13990.

Rufpreis:
1 200 HUF
13991.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
13992.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF