Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1484116
14005
285
Kodolányi János: Julianus hazatér. Bp., [1944], Nemzeti Könyvtár. Papírkötésben, jó állapotban.
1484123
14006
285
Mérei Ferenc: Gyermektanulmány. Budapest, 1948, Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban. 1485621
14007
285
Vadnai László: Hacsek és Sajó a családról. Bp., 1935, Hacsek és Sajó könyvek kiadója. Papírkötésben, jó állapotban.
1368416
14008
285
1219353
14009
285
Erdős Renée: Báró Herzfeld Clarissz. Bp., é.n., Athenaeum. Korabeli egészvászon-kötésben. Aláírt példány! 1327452
14010
285
1247966
14011
285
1275583
14012
285
1368316
14013
285
Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Budapest,1943, Révai.
Kiadói félvászon kötés, 264 p. A gerince némileg kopottas, szakadt.
1021401
14014
285
1075468
14015
285
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány!
Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban
1421167
14016
285
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF