Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1009151
14017
285
26000
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik)
Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban.
Csak 600 pld.!
1240738
14018
285
Mécs László: Üveglegenda. Versek.
Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
1406788
14019
285
1251643
14020
285
1336669
14021
285
1337048
14022
285
1337004
14023
285
1335575
14024
285
Ernst Haeckel: Az élet csodái.II. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1911, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
1392647
14025
285
Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival. Gyoma, 1917. Szerző kiadása, 1 t. (K.I. arcképe) +167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. A borító némileg kopott, foltos. 1109369
14026
285
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele 1230523
14027
285
Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható. 1223749
14028
285
Romain Rolland: Robespierre. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított bőrkötésben, számozott (324.) bibliofil példány. Hiányos kiadói védőtokban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF