J. R. Kipling: Maugli kalandjai az őserdőben. Ford.: Benedek Marcell. Haranghy Jenő rajzaival.
Bp., é.n., Hungária. 212 p., Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.
Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, de alapvetően jó állapotban.
Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 10 kötet (Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Csathó Kálmán, Lampérth Géza, Farkas Pál, Surányi Miklós, Lázár István, Pekár Gyula, Heczeg Ferenc.) Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Néhol kopottas, egy kötet gerince sérült.
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia.
Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.