Ráth-Végh István: A házasság regényes életrajza.
Bp., 1942, Cserépfalvi. 233 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Budapest, 1970, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, rajzos kiadói papírborítóban.