A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-17. kötet. Egy pótkötettel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. 3 gerince sérült, a többi kötet ép, néhol kopásokkal. Komplett vármegyés térképsorozattal és egyéb litho táblákkal
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet II. Bp., 1905, Franklin. 914 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I. Bp., 1903, Franklin. 742 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. A gerinc hosszanti irányban sérült, kissé levált.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 "A" július-december. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászonkötésben.
W. M. Thackeray: Sznobok könyve. Esszék, vázlatok, levelek I-II. Thackeray művei. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói, számozott nyl-kötésben, Kiváló állapotban.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Eredeti kiadói papírkötésben.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVIII. kötet. III. Rikhárd király. Pest, 1867, Kisfaludy T. Eredeti kiadói papírkötésben.