Arany János összes munkái 5. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. Budapest, 1884-1889, Ráth Mór. Kiadói egységes festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban.
Arany János összes munkái 5. Arany János Prózai dolgozatai. Budapest, 1884, Ráth Mór, 548 p. Második kiadás. A borítón minimális kopás, háta foltos.
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. Versek. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+LI+556 p.
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 2. Prózai dolgozatok. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t+575+XLIII p.+2 t.
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 3. Levelezés I. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+XIX+494 p.+2 t.
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 4. Levelezés II. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t.+474 p.+1 t. A kötése a 464/465 p. között sérült.
Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készítette a metszetet. A gerince megviselt, sérült, de belül jó állapotban van. A könyvekben tulajdonosi névbejegyzésekkel.
Garay János összes költeményei. Egy kötetben. A költő arczképével. Második teljes kiadás. Pest, 1860, Nyomatott Emich Gusztávnál. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, [4] + XI p. + 1072 hasáb (oldalanként kettő). Márványozott lapélekkel. Jó állapotban!
Ungarn - Magyarország - A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909. Erdélyi. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben. Kifogástalan állapotban, védőtokban / Nice elbuum about Hungary in Geman with many illustrations. In painted full linen binding. Flawless condition!
Jókai Mór: És mégis mozog a föld I-II. Jókai Mór összes művei XLIII-XLIV. Nemzeti kiadás. Budapest, 1896, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A gerince és a borítója kicsit kopottas, a gerince kicsit sérült.
A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben, a gerince picit kopott, picit sérült, és az első, valamint második kötetből pár lap kijár.
Ukrán-magyar, magyar ukrán szótár I-II. Szerk: P.P. Csucska, O. M. Rot, J. M. Szák, Katona Loránt. Budapest-Uzshorod, 1961-63, Akadémiai Kiadó - Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
Lengyel-magyar, magyar-lengyel szótár I-II. Slownik Polsko-Wegierski, Wielki Slownik Wegiersko-Polski. Szerk.: Dr. Skripecz Sándor, Jan Reychman. Budapest-Warszawa, 1980-1985, Akadémia Kiadó-Wiedza Powszechna. Második, valamint második függelékkel bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, magyar és lengyel nyelven. Ritkaság! Jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.