Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 396

Polgári politikai lexikon. Szerk. Szentmihályi Szabó Péter. Budapest, 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
14113.

Rufpreis:
1 000 HUF
Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Budapest, 2004, Akkord. Harmadik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói borítóban, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált. Jó állapotban.
14114.

Rufpreis:
3 000 HUF
14115.

Rufpreis:
5 000 HUF
14116.

Rufpreis:
1 000 HUF
14117.

Rufpreis:
800 HUF
14118.

Rufpreis:
3 000 HUF
14119.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szem meglátott, szív megvert. Magyar ráolvasások. Összeáll.: Pócs Éva. Bp., 1986, Helikon (Prométheusz könyvek 11.). Papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
14120.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Költők Remekei. Szerk.: Pintér Jenő. Zászlónk Diákkönyvtára 10-11. szám. Budapest, 1924, Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt. Harmadik kiadás. Kiadói javított gerincű kartonált papírkötés, picit kopott borítóval, a címlapon tollas, ceruzás bejegyzéssel.
14121.

Magyar Költők Remekei. Szerk.: Pintér Jenő. Zászlónk Diákkönyvtára 10-11. szám. Budapest, 1924, "Magyar Jövő" Ifj. Irodalmi Rt. Harmadik kiadás. Kiadói javított gerincű kartonált papírkötés, picit kopott borítóval, a címlapon tollas, ceruzás bejegyzéssel.

Rufpreis:
1 000 HUF
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936. Könyvtári pecsétekkel
14122.

Rufpreis:
3 000 HUF
14123.

Rufpreis:
1 600 HUF
14124.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF