Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1487717
13812
285
1486307
13813
285
Márai Sándor: A féltékenyek 1-2. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel. A szerző által aláírt első kiadás. 1487206
13814
285
Pascal, Blaise: Provinzialbriefe über die Sittenlehre und Politik der Jesuiten. Lemgo, 1773, Meyerschen Buchhandlung. Kopott bőrkötésben. 1483289
13815
285
[Szekér Joakim Alajos]: [Magyarok eredete, a régi és mostani magyaroknak nevezetesebb tselekedeteivel]. 2. köt. [Pest], [1808], [Hartleben]. Megviselt félbőr kötésben, címlapja, az első tizenkét oldal és a tartalomjegyzék egy része hiányzik. 1482961
13816
285
Kisfaludy Sándor válogatott munkái. Pest, 1870. Heckenast. 322p. Tollal írt bejegyzésekkel. Korabeli félvászon kötésben.
1485635
13817
285
Vadnai László: Hacsek és Sajó a családról. Bp., 1935, Hacsek és Sajó könyvek kiadója. Elváló papírkötésben.
1483195
13818
285
Nyirő József 8 db munkája: Kopjafák; Jézusfaragó ember; Az én népem; Madéfalvi veszedelem; Halhatatlan élet; Uz Bence; Havasok könyve; A sibói bölény. Halinakötésben, példányonként változó, nagyrészt szép állapotban.
1487934
13819
285
Magyar sakktörténet 1-3. kötet. Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1488203
13820
285
Petőfi Sándor összes költeményei. Összeáll.: Havas Adolf. 1-2. köt. Bp., 1892, Athenaeum. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban. 1487412
13821
285
Vörösmarty összes munkái I-II. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói illusztrált egészvászon, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel. 1487420
13822
285
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel. 1494578
13823
285
Szabó Lőrinc - A huszonhatodik év. Lírai rekviem százhúsz szonettben. Kézzel számozott példány,
(Bp.) 1994. Helikon. Kiadói bársony kötésben a címlapn Ferenczi Béni plakettjével. Számozott: 127/200. számú.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF