Clementis Ervin A Vezutvtól a Dunapartig, Rege Könyvkiadó, Budapest, 190 oldal, kemény papírkötés,15x21 cm. Állapota: a gerince sérült, hiányzik, de a könyv egyben van.
Mikszáth Kálmán: Magyarország Lovagvárai, Révai Kiadás, 139 o., fűzött papírkötés, 20x13 cm.
Állapot: A borítója sérült, szakadt, a könyvtest sérült, a lapok szélei ázottak, foltosak.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1935. "A" sorozat: január-december; "B" sorozat: január-december. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. /
With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.