Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1324427
14149
285
Bibó Lajos: A gyerek. Bp., 1938, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1336750
14150
285
1224589
14151
285
1246291
14152
285
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1336501
14153
285
Haberlandt Mihály: Néprajz. Ford. Viski Károly. Bp., 1927, Franklin. 113 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
1323174
14154
285
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben.
1337648
14155
285
1394000
14156
285
1255529
14157
285
1174269
14158
285
1241490
14159
285
Laczkó Géza: Sey Tamás levelei. Regény.
Bp. 1922, Kultura. 1 t. 102p. Kiadói, illusztrált (Jaschik Álmos) kartonkötésben. (Gerinc hiányzik)
1247122
14160
285
Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF