Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1405868
14161
285
Théophile Gautier: Baudlaire. Kultura Könyvtár 8. Fordította Tóth Árpád. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas, picit sérült kemény papírkötés. 1405884
14162
285
Suetonius: Nero. Fordította Révay József. Kultura Könyvtár 9. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
1405890
14163
285
Hammerschlag János: J. S. Bach. Kultura Könyvtár 22. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
1406299
14164
285
Lewes György Henrik: Gőthe élete I-II. Fordította Szász Károly. Budapest, 1877, MTA. Átkötött félvászon kötés. Foltos.
1391050
14165
285
1259109
14166
285
1462852
14167
285
1421150
14168
285
1421152
14169
285
1416987
14170
285
Barta Lajos: Az élet arca. Budapest, 1917, Nyugat. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Első kiadás.
1338548
14171
285
1247588
14172
285
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF