Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1335757
14173
285
1397624
14174
285
Vass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjúsági Könyvtár. Budapest, é.n., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Illusztrált kiadói kemény kötésben
1425376
14175
285
1301538
14176
285
Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. II. kötet. Bp., 1924, Genius. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
1369146
14177
285
1420968
14178
285
G. Bruno (Augustine Fouillée): Le tour de la France par deux Enfants. Devoir et patrie. Paris, 1930, Libraire Classique Eugéne Belin. Kiadói kopottas, picit foltos félvászon kötés, számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, francia nyelven. /
Half-linen binding, in french langauge, in poor conditions. 998240
14179
285
1323392
14180
285
1317946
14181
285
1434515
14182
285
Stefan Zweig: Ámok. Fordította Újváry Lajos. Budapest, 1946, Révai. Kiadói picit foltos, picit kopott félvászon kötés. Jó állapotban. 1436001
14183
285
Földes Jolán: Arany fülbevaló. Budapest, é.n., Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói kopottas félvászon kötés, kopottas gerinccel. 1341383
14184
285
Kilényi Mária: Könnyek és korona. Magyar Téka. Félvászon kötés, 171 oldal. Kilényi Mária dedikációjával. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF