https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 396
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1406183
14185
285
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Budapest, 1921, Pantheon Irodalmi Intézet Rt., 96 p. Kiadói egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1242358
14186
285
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Aláírt példány! Korabeli, kissé laza, kopottas félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1107449
14187
285
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1291586
14188
285
0
1400
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
F. A. Mitchell-Hedges: Tengeri szörnyek. Bp., é.n., Rózsavölgyi. 258 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1336970
14189
285
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291894
14190
285
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
926377
14191
285
0
9000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz
A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1405579
14192
285
0
4000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Budapest, é.n., Genius Kiadás, 268 p. Kiadói, némileg viseltes aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1405648
14193
285
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Karinthy Frigyes: Capillária. Gulliver hatodik útja. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, 226 p. Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. (1700/770) A kötése picit sérült. 1251695
14194
285
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet.
Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291613
14195
285
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Pascal: Gondolatok. Ford. Nagy József. Bp., 1912, Franklin. 236 p. Későbbi egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító felragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1321072
14196
285
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse