Kanizsa József: Szivárvány alatt a Rábaparti Körmend. Versek, prózák, fotók. Körmend, 2015, szerzői. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A 18. kötet hiányzik. A 4. kötetből a 22-27. p. között a lapok kijárnak. Néhány kötet gerince kopott, két kötet gerince némileg sérült, de ezeket leszámítva alapvetően jó állapotban vannak.
Dr. Sigmund Freud: Totem és tabu. A vadnépek és a neurotikusok lelki életének némely megegyezéséről. Fordította Dr. Pártos Zoltán, a fordítást revidiálta Dr. Ferenczi Sándor. Budapest, é.n. (1918), Dick Manó, 174 p. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
Dr. Ferenczi Sándor: Katasztrófák. A nemi működés fejlődésében pszichoanalitikai tanulmány. Budapest, é.n. (1928), Pantheon, 144 p. Kiadói papírkötés, a kötése némileg sérült, foltos.
Somlyó Zoltán válogatott versei. Az elhunyt költő posthumus könyve elé bevezetőket írtak: Erdélyi József, Kosztolányi Dezső, Karinthy Frigyes, Szász Menyhért. Sajtó alá rendezte Szász Menyhért. (Budapest, 1939), Özv. Somlyó Zoltánné, Tolnai Ny, 1 t.+159 p. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.