Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor Kiadása. Átkötött félvászon kötés, címlapon ceruzás bejegyzéssel, picit laza kötéssel, egyébként jó állapotban.
Diplomáciai szótár. Főszerk.: Gromiko, A. A. et al. 1-3. köt. Moszkva, 1960-1964, Politizdat. Orosz nyelven, teljes! Vászonkötésben, jó állapotban. /
Diplomatic dictionary. Chief ed.: Gromiko, A. A. et al. Vols 1-3. Moscow, 1960-1964, Politizdat. In Russian, complete! Cloth binding, in good condition.
Paul Virilio két könyve:
Háború és televízió. Fordította Dr. Ádám Anikó. Bp., 2003, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Információs bomba. Fordította Ádám Anikó. Bp., 2002, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Cs. Szabó László: A gyanútlanok. Öt hangjáték és egy elbeszélés. Bern, 1976, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
Scott Walter: Ivanhoe 6. Scott Walter románjai 6. Pest, 1829, Wigand Ottó. Korabeli egészvászon kötés, megviselt állapotú, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Töredék kötet, csak 6. kötet. Első magyar kiadás.
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok, Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Budapest, 1985, Magvető könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.