13886.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bartha Miklós: Hangulatok. Bp., 1898, Magyarország. VII +150 p. Első kiadás! Korabeli kopottas félvászonkötésben.