13972.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.