14118.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Defoe: Robinson Crusoe utazásai és kalandjai az ifjuság számára. Fordította és átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Budapest, 1942,Nova Irodalmi Intézet. Kiadói picit kopott illusztrált félvászon kötés.