13965.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Dr. Balassa József: A magyar nyelv szótára 1-2. Budapest, 1940, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel.