14032.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, de alapvetően jó állapotban.