14038.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.