14097.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.