13845.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Illyés Gyula: Magyarok I-II. Naplójegyzetek. Bp., 1940, Nyugat Rt. Kiadói kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben. Dedikált példány!