13848.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1899, Pesti Napló, LXXXIII+167 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, a címkép kijár és sérült.