14025.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival. Gyoma, 1917. Szerző kiadása, 1 t. (K.I. arcképe) +167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. A borító némileg kopott, foltos.