14013.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Budapest,1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, 264 p. A gerince némileg kopottas, szakadt.