13852.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Mikszáth Kálmán: A beszélő köntös. A lohinai fű. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1897, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borító sarkain, a gerinc alsó és felső részén apró kopásokkal, de egyébként szép állapotban.