14129.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.