14048.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!