14136.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.