13907.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Rákosi VIktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharczból. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kopott félvászon kötésben.