13900.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Scott Walter: Ivanhoe 6. Scott Walter románjai 6. Pest, 1829, Wigand Ottó. Korabeli egészvászon kötés, megviselt állapotú, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Töredék kötet, csak 6. kötet. Első magyar kiadás.