13833.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-III. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, megviselt állapotban, a papírborítók szakadozottak és foltosak, a III. kötet papírborítója hiányos, a félvászon borítók kissé kopottasak, az I. kötet kötése sérült, a könyv gerince elvált a borítótól, de egyben van. Első kiadás.