13979.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.