13843.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
Szeremlei Samu: Magyarország krónikája az 1848. és 1849. évi forradalom idejéről. 2. köt. Pest, 1867, Emich Gusztáv. Nechánszky József (1936- ) festő tulajdonosi bejegyzésével és ex librisével! Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.